Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
Klapka György: Emlékeimből. A szöveget gondozta, az eredeti iratokkal egybevetve kiegészítette, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Az aradi vértanúk 1-2. kötet. Válogatta, szerkesztette, az előszót és a jegyzeteket írta Katona Tamás.Pro Memoria. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötésben.