15125.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.