15000.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
12 000 Ft
Orbán Balázs: A székelyföld leírása történelmi, régészeti, természetrajzi s népismei szempontból. VI. kötet: Barczaság. Bp.,1873, Tettey Nándor és Társa, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+448 p. + 8 t. Szövegközti fametszetű képekkel, melyeket a szerző fényképei alapján a kor neves rajzolói készítettek. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két foltos lapszéllel, egy tábla részben kijár, egy tábla hiányzik.