15095.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.