Novák László: Fejfák a Duna-Tisza közén. Arany János Múzeum Kismonográfiái 1. Nagykőrös, 1984, Arany János Múzeum. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.