Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai
Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.
Források Budapest múltjából V/A Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Gáspár Ferenc, Szabó Klára. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai IX. Bp., 1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.