Dokumentumok Kispest történetéhez 1873-1950. Budapest Történetének Forrásai. Összeállította, szerkesztette és jegyzetekkel ellátta: Szabó Csaba. Bp., 1999, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat 10 füzete (315.,316.,318.,320.,325.,327.,333.,334.,336.,337.), Bukovina (2-5., 9-10.,14-17.) Bp., é.n., Révai. Papírkötés, változó állapotban, többnyire szakadozott, és részben széteső állapotban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda, 688 p. Fűzött kötés, rossz állapotban, borító nélküli példány, kötés elöl-hátul meglazult, pár oldal hiányzik, a hiányzó oldalaknál (30-35,78-95 p.) füzetekkel pótolták az oldalszámokat (2-4. füzet (33-128 p.))
Dr. Nádor Jenő: Tessedik Sámuel. Az ország papja Szarvason. Bp., 1940, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerinc alján.
Harmati Béla ev. lelkész, teológia tanár, ev. püspök, Ősagárd névbejegyzésével.
Tanulmányok Győr és vidéke történetéből. Szerk.: Gecsényi Lajos. Győr, 1978, Győr Megyei Város Tanácsa-Győr-Sopron megyei 1. sz. Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.