16343.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papÃrrégiségek rendkÃvül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
10
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belsÅ‘ borÃtólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.