1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" aranyozott fém emlékérem "Scheid (G. A. (ezüstáru és éremgyár))" jelzéssel (2,3g/36mm) T:1-
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem körmöcbányai verdejellel, eredeti dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in origina case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF
~1920-1930. "A Budapesti Ágostoni Evangélikus Főgimnázium 100 éves fennállásának emlékére" egyoldalas Br plakett, peremen "LUDVIGE. BUDAPEST" beütéssel (51mm) T:1- kis patina
~1940. "A Magyar Pénzügyminisztérium Tiszteletdíja" Br emlékplakett szignó nélkül (Reményi József?) (100mm) T:2 hátoldalán korábbi rögzítésből adódó sérülés