Festmények és grafikák 2 Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1675570
10379
308
Paintings and graphics 2
Murgai jelzéssel: Akt, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×20,5 cm 1674608
10380
308
Paintings and graphics 2
Nyerges Pál (1914-1987): Dombok és tó, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28×38 cm 1674552
10381
308
Paintings and graphics 2
Nyisztor Amália (1880-1971): Kapniki táj, olaj, karton, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, fa keretben, 20,5×27,5 cm 1673887
10382
308
Paintings and graphics 2
Santhó jelzéssel: Őszi lombok, akvarell, papír, paszpartuban, díszes fa keretben, 28×16,5 cm 1676358
10383
308
8500
Paintings and graphics 2
Somlai Vilma (1938-2007): Táj fákkal. Vegyes technika, papír, jelzett, 43×61 cm 1676347
10384
308
Paintings and graphics 2
Somlai Vilma (1938-2007): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 35×49 cm 1673393
10385
308
Paintings and graphics 2
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, földalatti villamos Állatkert megálló, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×30 cm 1673400
10386
308
Paintings and graphics 2
Sostarics Lajos (1896-1968): Kilátás a Halászbástyáról, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×21 cm 1677359
10387
308
22000
Paintings and graphics 2
Stéhlik Lajos (1907-1997): Vízpart. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 48×64 cm 1675835
10388
308
Paintings and graphics 2
Szász Endre (1926-2003): Föltámadott a tenger, tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 21×14 cm 1670365
10389
308
Paintings and graphics 2
Szorády jelzéssel: Cicák. Olaj, vászon, fa keretben, 39x49 cm 1674512
10390
308
4600
Paintings and graphics 2
Szunyoghy András (1946- ): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft