1934 Két vasúttal kapcsolatos nyomtatvány. Utánfizetési és személydíjszabási kézikönyv, Kissé megviselt egészvászon kötésben 398p., + 1937 Magyar Vasúti Árudíjszabás.
1936 A Magyar Országos Tornaszövetség (MOTESz) jelentése az 1935. évről. Bp., 1936, MOTESz, Bichler és Büchler Könyvnyomda. Papírkötés, foltos lapokkal, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
1937 Biczó András (1888-1957): Hotel Ritz Dunapalota Budapest illusztrált szilveszteri menükártya, mappa benne menülappal, magyar és francia nyelven, kissé gyűrött sarokkal,19x12 cm.