1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.
1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
1964 Kósa Ferenc, Gyöngyössy Imre, Csoór Sándor: Tízezer nap c. film technikai forgatókönyve. Nylon-kötésű mappában. A filmet egy időre betiltották, mert az 1956-os eseményeket benne forradalomnak nevezik, illetve a film tragikus befejezése miatt. 1967-ben Kósa Ferenc a filmért a cannes-i filmfesztiválon legjobb rendezőnek járó díjat nyert.