1900 Magyar Iparművészet. III. évfolyam. 1900. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs Györgyi Kálmán. Bp., 1900, Magyar Iparművészeti Társulat, 362+4+XXXI p.+6 melléklet+Krieger Béla: Luna, eozin szobor a Zsolnay gyárban, rézkarc. Számos egészoldas, és szövegközti illusztrációval, közte számos szecesszióssal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, Krieger Béla rézkarca és...
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1907 München, Német nyelvű színházi műsorfüzet, sok reklámmal, benne a Víg özvegy című színdarab hirdetésével / München, Theater am Gärtnerplatz, Die lustige Witwe
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.