1926 A gyermek. (Das Kind - The child.) Szerk.: Nagy László. Kiadja a Magyar Gyermektanulmányi és Gyakorlati Lélektani Társaság. 18. évfolyam 9-10. szám. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, foltos.
1926 Napkelet. IV. fél évfolyam. 1926 június-december 6-10. szám. VIII. kötet. Szerk.: Tormay Cecile. Bp., Magyar Irodalmi Társaság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, pár helyen aláhúzással, VI+994 p. M. Kir. jutasi Honvéd Altisztképző és Nevelőintézet Könyvtárának intézményi pecsétjével.
Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány. Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
1928 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1928. szökőévre, 38. évfolyam. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás firkákkal, szövegközti fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal illusztrálva.
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.