6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A Zola összes művei 14 kötete: A föld 1-2.; A föld 3-4.; Pascal orvos 1-2.; Pascal orvos 3., Álom; Az összeomlás 1-2.; Az összeomlás 3-4.; Högyek öröme 1-2.; Hölgyek öröme 3., Nantas; Germinal 1-2.; Germinal 3., Chabre úr osztrigái; Nana 1-2.; Nana 3., Az emberirtó 1.; Az emebrirtó 2-3.; Szerelem 1-2. Bp., Gutenberg. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.