1 000 Ft
A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp.,é.n., Dante Könyvkiadó. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, laza fűzéssel, néhány ceruzás aláhúzással, 385-388. oldalak lapjai szakadtak, sérültek.