3 600 Ft
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.