1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel,kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé fotlos borítóval, a hátsó szennylapot és az előzéklapot összeragasztották.