3 000 Ft
Lótenyésztés: Minden pedigreek könyve. (Magyarország és Német-Ausztria) Őszi-rendszer. Öt generációs pedigreek minden segédeszköz nélkül pillanatok alatt. Bp., 1928, Őszi Kornél, (Egyesült Kő-, Könyvny.) XVIII, 112 p. Kiadói, aranyozott vászonkötésben + Hozzá I. kötet II. Függelék..+ hozzá néhány kapcsolódó papírrégiség Jó állapotban.