3 000 Ft
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I-III. kötet. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, szecessziós virágmintás tékában, kissé kopott gerinccel, egy-két foltos lappal, a téká sarkai kopottak, sérültek.