8 000 Ft
Petőfi Sándor költeményei I-IV. kötet. Bp.,1877, Athenaeum, 1t.(címkép)+6+466+2+4+450+XII+1+4+471+XI+1+4+368+VII+1 p. Második, teljes kiadás. Kiadói, egységes, díszesen aranyozott vászonkötésben, a lapszéleken aranymetszéssel, kopott, foltos borítóval, kissé fotlos lapokkal, névbejegyzésekkel, a II. kötetben a II-XI. oldalak között a lapok kijárnak.