2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Tompa Mihály öszes költeményei. III. kötet. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, két lap hiányzik (415/416.,417/418.), egy lap kijár, (419/420.) festett lapélekkel, de egyébként szép állapotban.