1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes könyvtétel, 4 db: Dr. Schöner Ferenc: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Ifjúság Könyvtára 9-11. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Benedek Elek: Zrinyi a költő és hadvezér. Thököly Imre. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval,a címoldal és az első oldal kijár, intézményi bélyegzővel. Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival, Bp.,é.n., Forrás. Kissé kopottas kiadói félvászon-kötés, szakadozott, ragasztott, hiányos kiadói papírkötésben. Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. A címlapot és a képeket rajzolták Fogassy Ödön és Sztrokay Mária. Szeged, 1930, Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos.