Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 381
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1656516
16002
308
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza. 1656508
16003
308
Nadányi Zoltán: Az első pogácsa. Rajzolta K. Lukáts Kató. Bp., 1976, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés. 1656497
16004
308
Nemes Nagy Ágnes - Reich Károly: Nyúlanyó húsvétja. Bp.,1981, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált leporellókötésben. 1656531
16005
308
Keszeli Ferenc: Kajla Fülöp kalandjai. Janiga József illusztrációival. Pozsony-Bp.,1986, Madách-Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656592
16006
308
Ákom, bákom, berkenye. Magyar népi gyermek költészet. Vál. Nyakasné Túri Klára. Szerk.: Dornbach Mária. Kovács Gabriella rajzaival. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656591
16007
308
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1656469
16008
308
Dornbach Mária: A titokmondó fa. Angolai és Mozambiki népmesék. Koleszár Erzsébet rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656464
16009
308
Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Világjáró varázscipők. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656574
16010
308
Fótonfót király. Vál. DÖmötör Ákos. Lipták György rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656567
16011
308
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1624044
16012
308
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés. 1607323
16013
308
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft