Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 381
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1621546
16062
308
József Jolán: A város peremén. A címlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban. 1655772
16063
308
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés. 1656037
16064
308
Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel. 1655877
16065
308
Gál Sándor: Európa önellátása a nyersanyagtermelés tükrében. Budapest, 1942, Szerzői kiadás, 95 p. Kiadói ragasztott papírkötés, térkép melléklet nélkül. 1656276
16066
308
Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1656359
16067
308
Képes gyermekenciklopédia. Szerk.: Ann Kramer. Fordította: Ajkai Adrienne, Görgényi Emília. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1656400
16068
308
Misztikus történetek gyűjteménye. Évszázadok természetfeletti jelenségei. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadói kartonált papírkötés. 1644740
16069
308
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. 1606114
16070
308
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal. 1606272
16071
308
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas... 1606227
16072
308
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1425361
16073
308
Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft