A Zola összes művei 14 kötete: A föld 1-2.; A föld 3-4.; Pascal orvos 1-2.; Pascal orvos 3., Álom; Az összeomlás 1-2.; Az összeomlás 3-4.; Högyek öröme 1-2.; Hölgyek öröme 3., Nantas; Germinal 1-2.; Germinal 3., Chabre úr osztrigái; Nana 1-2.; Nana 3., Az emberirtó 1.; Az emebrirtó 2-3.; Szerelem 1-2. Bp., Gutenberg. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
Vegyes könyv tétel, összesen 4 db: Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Tóth Ede válogatott munkái, Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor, Magyar írómesterek: Tanulmányok írták a Petőfi Társaság tagjai.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza fűzéssel.
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel,kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé fotlos borítóval, a hátsó szennylapot és az előzéklapot összeragasztották.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.