Zilahy Lajos: A lélek kialszik. Regény. Bp.,[1932], Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Szentpétery Imre (1878-1950) történész, egyetemi tanár, MTA tag ex libris-szével.
Pitaval az az a világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső borítón.
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Pérely Imre festőművész rajzaival. Bp,. én., Cserépfalvi, 544 p. Átkötött modern kemény-kötésben. Jó állapotban.
Jacques Michel: Szent György csodásan szép legendája. A cserkészek patrónusa. Gróf Teleki Pál előszavával. Pierre Joubert rajzaival. Ifjúság Könyvei VII. Rákospalota,(1938), Szalézi Művek. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas, kissé sérült borítóval és gerinccel.