Könyvek könyve. 87 magyar író, tudós, művész, közéleti ember és kiadó vallomása kedves olvasmányairól. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., [1918]. Lantos, (Biró Miklós ny.) 248 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, az elülső borítón pecséttel, kis lapszéli foltokkal, jó állapotban.
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp.,[1895], Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat, (Globus-ny.)104+8 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, 16-17. oldalnál laza, kissé sérült fűzéssel.
Sz. Nagy Sándor: A latorczavölgyi pap. Podlaha Vilmos elbeszélései nyomán. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1906, Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Magyar Hírmondó sorozat 50 kötete. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Két duplummal: Szepességi avagy lőcsei krónika, és Pasquillusok a XVII-XVIII. századból.
Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.