D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/308/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500001/D-Feher-Zsuzsa-Pogany-O-Gabor-Magyar-festeszet-a-XX-szazadban-Bp-1971-Corvina-Kiadoi~II1656414
1656414
15516
308
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben.
: tánczos_gábor