15457.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920. Bp.,1923,Pantheon, 254 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, a három színes melléklet és a címkép hiányzik.