15462.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A Zene fejlődéstörténete. A Műveltség Könyvtára II. 1. kötet. Bp.,1909, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel.