Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

Goszudarsztvennaja Tretyjakovszkaja Galereja. A Tretyjakov Galéria képei, színes festményreprodukciók igényes kivitelben, mappába rendezve /  Gosudarstvennaya Tret'yakovskaya Galereya. Artworks from the Tret'yakov Gallery, coloured reproductions in a folder
15576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15577.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

15578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Ortutray Gyula: Mai magyar népművészet. I. A csonka haza. 32 táblával. Bp., é.n. Franklin. Kiadói népies, hímzett egészvászon kötésben. Kötés enyhén foltos, egyébként jó állapotban.
15579.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15580.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Pogány Frigyes: Belső terek művészete. A történeti összefoglalás feldolgozásában munkatárs Tompos Erzsébet. A rajzanyagot Kasper Sándor dolgozta fel. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
15581.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.), 524 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
15583.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Enric Balasch: Gaudí. h.n., 2008, Ediciones Aldeasa. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal./ Paperbinding, in English language.
15584.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

15585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Miller, Judith & Martin: Antikvitások Miller-féle zseblexikona. Kézikönyv műkereskedők, műgyűjtők és műpártolók.1995, Láng Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15587.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft