4 000 Ft
Ausztriai általános polgári törvénykönyv és az ezen törvénykönyvre vonatkozó, a függelékben foglalt utólagos rendeletekkel együtt. I. kötet. I-III. rész. Függelék az általános polgári törvénykönyvhöz Magyar-, Horvát-, Tótország, a Szerbvajdaság és a temesi bánság számára. Második hiteles kiadás. Pest, 1870. Lampel. 373 l.; 45 l. 194 l. 94 l. Korabeli sérült, dombornyomott egészvászon kötésben.