Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1657492
15402
308
Books: Military
Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. 1675476
15403
308
4600
Books: Military
Tibor S. Kovacs: Maces, war-hammers and topors from Hungarian collections. Bp., 2016. Bontatlan, új állapotban. 1673732
15404
308
Books: Military
Galántay Ervin: Az utolsó kadét. Budapest, 1944-1945. Bp.,2011, Hungary. Kiadói kartonált papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrálva. 1673725
15405
308
Books: Military
Frontnapló. Benedek Sándor fronton töltött ideje és kalandjainak nehézségei. 1943. május hó 15 - 1944. december hó 21. Szerk.: Sallai Károlyné Benedek Katalin. Túrkeve,(2006), Beklen Nagykunsági Civil Társadalomért Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. 1673720
15406
308
Books: Military
Illésfalvi Péter, Kovács Vilmos, Maruzs Roland: "Vitézségért." Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. Bp.,2001, Varietas '93 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1669914
15407
308
Books: Military
Hollósy-Kuthy László: Élményeim a második világháború alatt 1939-1945. Székesfehérvár 1992. 160p. 1669926
15408
308
Books: Military
Zsifmondy László: A 2. magyar hadsered a Szovjetúnió elleni háborúban 1942-1943. Székesfehérvár, 1995. 248p. 1670617
15409
308
Books: Military
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. 1671145
15410
308
Books: Military
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 1675486
15411
308
2200
Books: Military
Molnár Ferenc: Egy haditudosító emlékei. 1914 november - 1915 november. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben 1671316
15412
308
Books: Military
Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1647018
15413
308
Books: Military
Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft