15415.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.