Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1641400
15707
308
Books: Social sciences
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben. 1676427
15708
308
Books: Social sciences
6 darabos vegyes háború előtti könyv tétel, benne nyelvtan, mitológia, filozófia 1642487
15709
308
Books: Social sciences
Friedrich Nietzsche: Fr. Nietzsche levelei 1863-1889. Richard Öhler nyomán kiszemelte, fordította, és bevezette Strém István, és Beke Margit. Documenta Humana. Bp.,é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták. Megjelent 100 példányban. 1646889
15710
308
Books: Social sciences
Nietzsche Frigyes: A tragédia eredete vagy görögség és pesszimizmus. Bp., 1910- Franklin. Kiadói kartonálásban, félvászon védőborítóval. 1642656
15711
308
Books: Social sciences
Schütz Antal: A bölcselet elemei. 3. kiadás. Bp. 1944. Szent-István Társ. Kiadói papírborítóban, fűzés belül egy helyen elvált. 1646893
15712
308
900
Books: Social sciences
Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek Franklin-Társulat, 1942. Kiadói papírkötésben. 1642576
15713
308
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: Emberismeret. Általános lélektan. Bp. 1948, Egyetemi Ny. 134 l., IV t. (képek). Számos szövegközti és egész oldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben 1642470
15714
308
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. Bp., 1947, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas és kissé foltos gerinccel. 1642645
15715
308
Books: Social sciences
Schütz Antal: A házasság. Tíz előadás Bp., 1940. Szent István. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1642596
15716
308
Books: Social sciences
Farkas Gyula: A magyar szellem felszabadulása. Irodalomtörténetírásunk fejlődésrajza. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat, kiadói félvászon kötésben.. 1646805
15717
308
Books: Social sciences
Vasas-Salamon: Kalotaszegi ünnepek. Bp., 1986. Gondolat + Szögjal Rinpocse: Pillanatról pillanatra - Napi elmélkedések életről és halálról Bp., 1995. Officina 1647292
15718
308
900
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe Bp,, 1986. Gondolat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft