1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Ottokar Stern: Das Problem der Pfahlbelastung. Bp., 1908, Wilhelm Ernst & Son. Korabeli egészvászon-kötés, kissé sérült hátsó kötéstáblával, kihajtható mellékletekkel, szövegközti ábrákkal, német nyelven. Liska Béla mérnök névbélyegzőjével (156. oldal.)