KORÁNYI Frigyes: Az ázsiai hányszékelésről (Cholera asiatica). Három előadás, melyet a bp-i K. M. Egyetemen tartott - -. Bp. 1873, Eggenberger. 80 l. + hozzákötve Niemeyer, Felix dr.: A részletes kór- és gyógytudomány tankönyve. Különös tekintettel az élettanra és kórboncztanra. A hatodik bővitett és javított kiadás után forditotta Lendvay Benő - Kátai Gábor. I. rész. Budán, 1865. Magyar Kir. Egy...
Hanusz István: A fák birodalmából. Számos, részben színnyomatú szövegképpel. Bp., 1903, Athenaeum. [4], 315,[3]p. Színes szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben
Kneipp Sebestyén: Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség föntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó álalpotban.
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Bp., 1922, Szent István Társulat. Második kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél javított oldallal, de egyébként jó állapotban.
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.