15680.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.