15678.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
E. S. Grew: A modern geológia. Ford. Dr. Ballenegger Róbert. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, intézményi bélyegzővel.