15648.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
KORÁNYI Frigyes: Az ázsiai hányszékelésről (Cholera asiatica). Három előadás, melyet a bp-i K. M. Egyetemen tartott - -. Bp. 1873, Eggenberger. 80 l. + hozzákötve Niemeyer, Felix dr.: A részletes kór- és gyógytudomány tankönyve. Különös tekintettel az élettanra és kórboncztanra. A hatodik bővitett és javított kiadás után forditotta Lendvay Benő - Kátai Gábor. I. rész. Budán, 1865. Magyar Kir. Egyetem. XIV+783+(1)p.; Első kettő és utolsó egy levél hiányzik. Későbbi megviselt félvászon kötésben.