Könyvek: Történelem

Tételek száma: 152

15250.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Összesen 20 kötet, vászonkötésben, jó állapotban.
15251.

Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Össze...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

15252.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Prohászka Péter: Az osztrópatakai vandál királysír. Esztergom, 2004, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15253.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Dr. Lukinich Imre: Erdély területi változásai a török hódítás korában 1541-1711. A MTA által Bojári Vigyázó Sándor-díjjal jutalmazott pályamunka. Bp.,1918, MTA, V+3+646+2 p.+5 kihajtható térképmelléklet. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, 640-641. oldalnál a kötés szétvált.
15254.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

15255.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. IV. kiadás.  II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. IV. kiadás.  III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. V. kiadás.  Bp., 1938-1939, Grill Károly. Kiadói egészbőr-kötésben, a borítója kopott, a II. kötet hátsó borítója kopott, foltos, a III. kötet gerince kissé sérült, kissé laza fűzéssel.
15256.

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. I. Így kezdődött. Apis és este. IV. kiadás. II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. IV. kiadás. III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. V. kiadás. Bp., 1938-1939, Grill Károly. Kiadói egészbőr-kötésben, a borítója kopott...

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00

Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval.
15257.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,én., Magyar Szemle Társaság-Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval, kopottas, kissé sérült gerinccel.
15258.

Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,én., Magyar Szemle Társaság-Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval, kopo...

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I-III. kötet. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, kissé karcos papírborítóval. Jó állapotban.
15259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Henry Kissinger: Diplomácia. Bp., 2008. Panem kft. Bontatlan, új állapotban.
15260.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp., 1906, Athenaeum. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadó festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15261.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft