4 200 Ft
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. I. Így kezdődött. Apis és este. IV. kiadás. II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. IV. kiadás. III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. V. kiadás. Bp., 1938-1939, Grill Károly. Kiadói egészbőr-kötésben, a borítója kopott, a II. kötet hátsó borítója kopott, foltos, a III. kötet gerince kissé sérült, kissé laza fűzéssel.