15031.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.