15037.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.