15015.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 kihajtható)+LX képtábla 30 lapon+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kis sérülés, a borítón kis kopások, és foltok, de alapvetően jó állapotban.