15030.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Dr. Max Arendt - Dr. Paul Torge: Berlin Einst und Jetzt. Berlin, 1934, Gustav Grosser. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, foltos borítóval, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, with paper cover, with damaged binding, the linen-binding spotty, one page is coming out, in German language.