15134.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Herbert Rittlinger: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Fordította: Félegyházy Endre. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.