15084.
308. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1900, Karl Baedeker, XLVI+404 p. 15. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az egyik kihajtható térkép kijár, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in German language, one map is coming out, in good condition. 15th Edition.