Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Széchényi Zsigmond öt műve: Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1961, Szépirodalmi. Első kiadás. Afrikai tábortüzek. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Nahar. Indiai útinapló. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1959-1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, négy kiadói papír védőborítóval, egy papír védőborító nélkül, kiss...